5 راز مهم واسه زیبایی و جوونی

زیبایی، گزینه ایه که بیشتر افراد، مخصوصا خانوما به دنبال به دست آوردن یا حفظ این هستن. در این نوشته کوتاه ۵ راز در این مورد رو با شما در میان می ذاریم که در صورت ندیده گرفتن اونا، به دست آوردن یا حفظ زیبایی و جوون موندن سخته.
 
راز اول : راز اول درک اهمیت هیدراتاسیون پوست یا همون آب رسانی و مرطوب نگه داشتن پوسته مهم نیس که پوست شما چه نوع پوستیه ، چرب یا خشک ، معمولی یا ترکیبی؟ مهم اینه که شما یه مرطوب کننده معتبر رو خریداری کرده و به طور مرتب استفاده کنین و البته باید بدونین که به کار گیری مرطوب کننده از ۲۵ سالگی بسیار لازمه چون مرطوب کننده کمک بزرگی به جلوگیری از پیری و خشن شدن پوست می کنه.
 
راز دوم : راز سوم استفاده مرتب از یه ضد آفتاب مناسب پوستتانه چون نور خورشید باعث جلوگیری از کلاژن سازی در پوست می شه و کلاژن اهمیت بسیار زیادی واسه حفظ سرحالی و جوونی پوست داره و بهتره عامل حفاظت ضد آفتاب شما از ۱۵ یا بیشتر باشه و کمتر از ۱۵ نباشه.
 
راز سوم : راز سوم اینه که صورت خود رو نباید بیشتر از ۲ بار در روز با شویندهای صابونی بشورید چون این کار باعث از بین رفتن چربی پوست و خشک شدن پوست می شه که خشک شدن پوست خود زمینه ای واسه پیری زود رسه.
 
راز چهارم : راز چهارم اینه که اگه اهل به کار گیری لوازم آرایش هستین و زیاد از لوازم آرایش استفاده می کنین حتما لوازم جانبی آرایش خود رو بسیار نرم انتخاب کنین که کم کم به پوست شما آسیبی نرسونه و باعث پیر شدن پوست نشه مثلا قلم موا ، پدا و فرچهای آرایش خود رو از نوع نم ان انتخاب کنین.
 
راز پنجم : راز پنجم اینه که سبک آرایش و مدل موی خود رو هر ۲ سال تغییر بدین چون این کار باعث جوون تر به نظر رسیدن شما می شه و البته تنوعی هم واسه خودتون هستش.

منبع : آرایشیک

منبع : ایران مطلب

منبع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *