: قوی کردن عضلات سرینی راهی موثر واسه خلاص شدن از سلولیت

توضیحات مربی مشهور تناسب اندام، Holly Perkins در مورد اینکه به چه دلیل شما به عضلات سرینی قوی نیاز دارین؟ و اینکه چیجوری به اونا دست پیدا کنین؟

الان تموم بحث در مورد باسن شماس!

: 5 دلیل کاربردی و لازم واسه ساختن یه باسن قوی

ساختن باسن قوی

نه فقط به این خاطر که می خواین باسن تون در شلوار جین تون بهتر به نظر برسه (با اینکه بهتر به نظر می رسه…) بلکه بیشتر به این خاطر که 5 دلیل کاربردی هست که به چه دلیل ساختن یه باسن قوی تر، که اثر بسیار بهتری داره، مهمه. درصد خانمایی که واسه مربیگری تناسب اندام به من مراجعه می کنن، عضلات سرینی بسیار ضعیف و کمتر پرورش یافته دارن. عضلات سرینی شما به عنوان بزرگترین گروه عضلانی در کل بدنتون طراحی شدن و وقتی این جوری باشن، امتیازات عجیبی دشت می کنین.

متابولیسم تون رو زیاد می کنن

عضله، جادوی سوخت و ساز است. فقط با بهبود قدرت عضلات سرینی تون می تونین اندازه سوخت و ساز خود در حالت استراحت رو 30 درصد زیاد کنین. خیلی زیاده!

سندروم قبل از قاعدگی (PMS) رو از بین می برن

باسن قوی کمک می کنه تا PMS از بین بره. شما می تونین بدترین علائم PMS خود رو با تمرین قدرتی، به طور اساسی کاهش داده یا حتی از بین ببرین. این رو به خاطر این می دونم که 20 سال، خانوما رو واسه انجام این کار مربیگری کردم. یه باسن قوی می تونه به معنی آسیب پذیری کمتر سینه، هوسای کمتر، و از بین رفتن گرفتگیای عضلانی باشه.

بدرود سلولیت

وقتی پزشکی ادعا می کنه که سلولیت موروثیه، عصبانی میشم. مطمئنا ممکنه که شما بیشتر مستعد اون باشین، اما واسه شما مقدر نشده که تا ابد اونو داشته باشین. حتما من یه جادوگر هستم چون به حدود 200 زن کمک کردم تا سلولیت ران ها و باسن شون رو کاهش داده و از بین ببرن. بهبود حجم سوخت و ساز عضلات سرینی تون دو کار انجام میده. 1) عضله رو گوشتالو و تپل می کنه تا ظاهر لطیف تری داشته باشه و 2) سلولیت رو به معنی واقعی کم می کنه. این نظر شخصی من نیس، علم این رو میگه.

وضعیت بدنی عالی

با داشتن عضلات سرینی قوی، وضعیت بدنی و سلامتی ستون فقراتتون رو بهبود خواهید بخشید. دلیل اون اینه وقتی که استخون هاتون در برابر نیروی گرانش مقاومت می کنن، به وسیله عضلات در محل خود نگه داشته شدن. وقتی که گروهی از عضلات ضعیف می شن، بدن ناپایدار و نامتعادل می شه. لگن شما زیربنای ستون فقرات و بالا تنه تونه، و به وسیله عضلات سرینی در جای خود نگه داشته شده. عضلات سرینی قوی به این معناست که ستون فقرات شما آرایش بهتری داره، در نتیجه خطر آسیب رو کاهش و وضعیت بدنی تون رو بهتر می کنه. اونه، و خطر پوکی استخون تون رو هم کاهش میدید.

احساس فوق العاده ای دارین

شما لایق این هستین که احساس فوق العاده ای داشته باشین و باسن قوی به این کار کمک می کنه! سربلند تر هستین، احساس اعتماد به نفس بیشتری می کنین، کمتر مستعد آسیب هستین، و دیگه علائم ماهانه PMS رو دارین. رویاها از همین چیزها ساخته می شن. شما لایق این هستین که بلند پروازی کنین و در تک تک دقایق روزای زندگی تون احساس عجیبی نسبت به خودتون داشته باشین. داشتن یه باسن قوی و متناسب به یه زن احساس شکست ناپذیری میده.

.

منبع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *